Diamentowe opakowanie napitku

W skład limitowanej edycji De Watere Premium wchodzą dwa rodzaje trunku. Pierwszy – The Brut Blanc – jest idealny jako aperitif. Jego zapach zdominowany jest przez aromat cynamonu i owoców egzotycznych. Do produkcji użyto odpowiednich proporcji dwóch szczepów winorośli – 80 proc. pinot noir oraz 20 proc. chardonnay.

The Brut Rose to z kolei idealny towarzysz wieczornych rozmów. Dzięki specyficznej woni jeżyn i malin, przywołuje on wspomnienie lata. Trunek jest w 100 proc. zrobiony ze szczepu Pinot noir.

Na wyjątkowość serii wpływa nie tylko smak i zapach trunku ale także anturaż mu towarzyszący. Elementem dekoracyjnym jest wysadzana diamentami złota moneta, która przymocowana jest do dna butelki. Na monecie widnieje godło rodziny De Water a w centralnym punkcie znajduje się diament 1CT. Każda moneta opatrzona jest unikalnym numerem, zapisanym w postaci liczb rzymskich, który oznacza numer egzemplarza w serii. Butelce towarzyszy opakowanie, wykonane z bawarskiego drewna i satynowa folia ze złocistą kokardą.

De Watere Premium to edycja limitowana. Na koneserów czeka jedynie 5 tysięcy egzemplarzy – 2,5 tys. Blanc i tyle samo Rose. Pierwszeństwo przy zakupie mają stali nabywcy. Butelka szampana kosztuje ponad 45 tysięcy dolarów.?

?

Newsy

Post Author: admin