Julia Pietrucha bez brylantu.

Julia Pietrucha popularność zdobyła dzięki tytułowej roli w serialu „Blondynka”.  W przerwie między zdjęciami aktorka udała się kilku miesięczną podróż do Azji, gdzie za niewielkie pieniądze zwiedzała nieznane turystom zakątki. W wyprawie towarzyszył jej  chłopak, Ian Dow. On też wręczył jej podczas ostatnich wakacji otrzymała pierścionek zaręczynowy. Jednak nie jest to tylko błyskotka z olbrzymim brylantem, ale oryginalna pamiątka z wakacji. Miłość kończy się tam gdzie trzeba zapłacić za diament.

– Jesteśmy w cudownym, zakochanym związku. I mam pierścionek, cokolwiek to znaczy. Zrobiony z monety indonezyjskiej – powiedziała tajemniczo Julia.

Julia Pietrucha i Ian Dow tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim showbiznesie. Aktorka nie kryje się ze swoim szczęściem – razem z narzeczonym chętnie pozują do zdjęć. Ona – piękna, on – bardzo charakterystyczny dzięki wąsom.
pierscionek-zareczynowy-julii-pietruchy1 pierscionek-zareczynowy-julii-pietruchy2 pierscionek-zareczynowy-julii-pietruchy3

Newsy

Post Author: admin