Oscary 2013 – najpiękniejsze kreacje gwiazd

Jennifer Lawrence 

Wielka wygrana gali Oscary 2013 pojawiła się na uroczystości w zachwycającej sukni z najnowszej kolekcji Christian Dior Haute Couture. Wybór ten nie jest zaskakujący, gdyż aktorka, uznawana za nową muzę Rafa Simonsa, została właśnie Miss Dior. Jennifer zestawiła kreację z butami Briana Atwooda, kopertówką Rogera Vivera oraz biżuterią marki Chopard. 

Anne Hathaway

Lauretka statuetki Oscara za drugoplanową rolę w musicalu Les Miserables: Nędznicy, odbierała swoją nagrodę w bladoróżowej, satynowej sukni domu mody Prada, do której dobrała biżuterię Tiffany &Co. 

Jennifer Aniston;

Jeśli czerwień, to tylko od Valentino! Na gali rozdania Oscarów 2013 aktorka zachwycała długą, krwistoczerwoną kreacją, rozkloszowaną u dołu. Jak wiele gwiazd tego wyjątkowego wieczoru, Jennifer Aniston wybrała biżuterię od Freda Leightona.

Kristen Stewart 

Aktorka przybyła na oscarową galę wsparta na… dwoćh kulach. Mimo niepełnej sprawności z gracją nosiła szpilki od Jimmiego Choo (!) i piękną suknię od Reem Acra. Biżuteria to oczywiście Fred Leighton. 

Charlize Theron

Biała kreacja posągowej urody Charlize Theron okrzyknięta została najpiękniejszym lookiem uroczystości wręczenia Oscarów 2013. Perfekcyjna fryzura i makijaż tylko dopełniły niesamowitego efektu! Suknia pochodzi z najnowszej kolekcji Christian Dior Haute Couture, biżuteria to dzieło Harry’ego Winstona, a szpilki zaprojektował Roger Vivera. 

 

Newsy

Post Author: admin