Otwarcie butiku Boucheron

Ekskluzywna, słynna marka francuskiego jubilerstwa Boucheron dostępna jest również w naszym kraju. Niedawno odbyło się uroczyste otwarcie salonu Noble Place przy warszawskim Nowym Świecie, nieopodal Placu Trzech Krzyży. To w jego kosztownych witrynach widnieć będą i czekać na swego właściciela cuda tej legendarnej marki. A właściciel musi być równie wyjątkowy i zniewolony pięknem dzieł Boucheron, bo któż inny zapłaciłby za pierścionek lub naszyjnik od 16 do nawet 130 tysięcy złotych?

Francuski dom jubilerski Boucheron zaprezentował niezwykłą kolekcję biżuterii. Tym razem głównym motywem były śnieżnobiałe diamenty. Prezentację prowadził Tomasz Kammel.. Podziwiano piękne naszyjniki i kolczyki z kolekcji Ava, Cinna Pampilles, Ma Jolie, Seherezade oraz pierścionki zaręczynowe ze ślubnej kolekcji Bridal. Wszystkie przedstawione klejnoty wzbudzały zachwyt przybyłych gości.

Pokaz odbył się w butiku Noble Place w Warszawie, który od lat współpracuje w wybitnymi markami jubilerskimi, takimi jak Piaget, Chopard, Pomellato, Roberto Coin. Kolekcję będzie dostępna dla zwiedzających do 14 listopada, zarówno w salonie na Nowym Świecie, jak również w drugim butiku Noble Place w Galerii Mokotów.

Newsy

Post Author: admin