Sztabki złota za milon

Ok. miliona złotych jest warte złoto przekazane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne do Urzędu Skarbowego w Leżajsku – dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. To złoto zostało zabezpieczone podczas przeszukań w jednej z firm, której właściciele usłyszeli zarzuty w tak zwanej aferze podkarpackiej. Chodzi o korupcję i powoływanie się na wpływy w różnych instytucjach.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-afera-podkarpacka-znalezione-sztabki-zlota-warte-milion-zlot,nId,1705320#.wykop.plutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Milion złotych jest warte złoto przekazane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne do Urzędu Skarbowego w Leżajsku.Złoto zostało zabezpieczone podczas przeszukań w jednej z firm, której właściciele usłyszeli zarzuty w tak zwanej aferze podkarpackiej. Chodzi o korupcję i powoływanie się na wpływy w różnych instytucjach.

CBA przekazała złoto do urzędu, ponieważ ma ono być zabezpieczone na poczet ewentualnych przyszłych kar dla biznesmenów z leżajskiej firmy. Te kilka sztabek złota, a także złote monety, będą też bardzo dokładnie wycenione. Na razie, według wstępnych szacunków, warte są milion złotych.


Newsy

Post Author: admin