Złoto Srebro Czas – targi biżuterii i zegarków

W dniach od 5 do 7 października br odbyła się kolejna edycja targów biżuterii i zegarków „Złoto Srebro Czas”. Targi odbyły się w Warszawskim Centrum Expo XXI. Liczne wystawy, prezentacje rozmaitych wzorów biżuterii i ekskluzywnych modeli zegarków jak co roku przyciągnęły mnóstwo osób z branży jubilerskiej i zegarmistrzowskiej.

Jedną z wystaw cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem była wystawa „Bursztyn nie tylko nad Bałtykiem„. Zaprezentowano mnóstwo eksponatów biżuterii i innych ozdobnych przedmiotów codziennego użytku wykonanych z bursztynu. Wystawa została zorganizowana przez Polską Akademię Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie oraz Międzynarodowe Centrum Targowe. Prezentację tą, uzupełnioną o kolejne, bardzo ciekawe okazy można będzie oglądać do 31 maja 2013r.

Podczas edycji targów „Złoto Srebro Czas” przyznawane są prestiżowe nagrody, takie jak medale za „Za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego” czy  Nagroda Ministra Gospodarki na Najlepszy Wyrób Targów. Honorowy tytuł Złotnika Roku otrzymała pani Iwona Lis-Filipczyk – znana w branży jubilerskiej projektantka biżuterii.

?

Newsy

Post Author: admin