Biżuteria Apart na 45-lecie Oriflame

Firma Oriflame w roku 2012 obchodzi swój jubileusz. Już od ponad 45 lat marka oferuje wysokiej jakości kosmetyki konsultantom i ich klientom. W Polsce marka od lat oferuje szeroką gamę produktów kosmetycznych, suplementów diety, akcesoriów a także biżuterii. Z okazji swojej 45-letniej działalności na świecie, Oriflame wprowadza ekskluzywną bransoletkę firmy Apart. 

 

Nowa luksusowa bransoletka powstała z inspiracji dobrze znanym symbolem marki Oriflame – otwartym kołem. Ten rozpoznawalny na całym świecie znak, uosabia kluczowe wartości Oriflame takie jak bliskość, zaangażowanie i pasja. Figura ta znajduję się w samym sercu bransoletki i jest wysadzana kryształami cyrkoni. Ta ekskluzywna ozdoba będzie także symbolizowała 45 lat dokonań marki w ponad 60 krajach całego świata. 

 

?

Gdy pojawił się pomysł stworzenia luksusowej ozdoby na nasze 45-lecie, nie mieliśmy wątpliwości, że powinniśmy podjąć współpracę z firmą, która tak jak my od lat dba o kobiece piękno – mówi Żaneta Gajek PR Menager. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Apartem, także dlatego, że jest to jedyna marka jubilerska ciesząca się tak ogromnym zaufaniem i popularnością  wśród Polaków.

 

Firma Apart od lat oferuje Polakom piękną biżuterię – z diamentami, ze złota, platyny i srebra. Firma przy tworzeniu swoich wyrobów korzysta z najwyższej, jakości materiałów od sprawdzonych dostawców.  Salony Apart oferują także prestiżowe zegarki i inne wyroby. Apart to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek za granicą. Ambasadorką marki jest Anja Rubik, światowej sławy top modelka.

 

Bransoletka Oriflame stworzona przez Apart, o wartości 149 zł, dostępna jest wyłączenie u konsultantów Oriflame. Szczegóły programu na www.oriflame.pl

?

Newsy

Post Author: admin