Biżuteria ze złota z płyty głównej

Nikki Reed właśnie zaprojektowała twoją nową ulubioną linię biżuterii i jest całkowicie przyjazna dla środowiska. Marka aktorki, Bayou with Love , współpracowała z firmą Dell przy nowej kolekcji biżuterii z limitowanej kolekcji, wyprodukowanej w Stanach Zjednoczonych i wykonanej ze złota ze starych, poddanych recyklingowi komputerów.

Kolekcja biżuterii BaYou with Love x Dell wykonana jest ze złota przetworzonego z komputerów Dell, wyodrębnionego w sposób zrównoważony i etyczny.

W telefonach i komputerac znajdziecie między innymi pallad, srebro, złoto i tantal. Są to śladowe ilości, stanowiące setne, a czasem nawet tysięczne części grama.

Dell wpadł na pomysł, jak je wykorzystać i stworzył linię biżuterii BaYou with Love x Dell. Znajduje się w nich złoto, który wcześniej było częścią płyt głównych komputerów.

Przygotowano pierścienie, spinki oraz kolczyki wykonane z 14-sto i 18-sto karatowego złota. Projektantką została Nikki Reed, znana ze stworzenia porywającej kreacji w filmowym cyklu „Zmierzch”.

Newsy

Post Author: admin