Diamentowy manicure

Cherish…Me to luksusowa marka dla kobiet, pod którą kryją się usługi w zakresie pielęgnacji paznokci u palców rąk w tym najdroższy manicure na świecie nazwany The Iced Manicure (lukrowany). Zabieg kosztuje 51 000 $ i polega głównie na umieszczeniu na paznokciach 10 karatów (2 g) diamentów.

Pomysłodawczynią jest Cherish Angula z Londynu w Wielkiej Brytanii, która rozpoczynała karierę w tym przemyśle w 2002 roku kiedy otworzyła salon sztuki pielęgnacji paznokci.

„The Iced Manicure narodził się z mojej miłości do piękna i pasji do sztuki pielęgnacji paznokci. Chciałam zrobić manicure, który byłby połączeniem artyzmu i uosobieniem luksusu. Kocham ekstrawagancję i diamentowy manicure jest tego przykładem, przykładem stylu, dobrego smaku i zamiłowania do najpiękniejszych rzeczy jakie świat ma do zaoferowania. The Iced Manicure został entuzjastycznie przyjęty jako innowacyjny dodatek do świata mody i piękna.”

W celu wygody i komfortu klientów usługi są wykonywane w dowolnym miejscu na świecie bez dodatkowych kosztów jak również usunięcie diamentów z paznokci a także na życzenie wykonanie biżuterii z usuniętych diamentów

Newsy

Post Author: admin