Najdroższa szminka i tusz do rzęs

Taysha Smith Valez założyła firmę produkującą ekskluzywne kosmetyki do makijażu oraz fundację, która ma pomagać ludziom w rozwijaniu własnych przedsięwzięć biznesowych. Dochody ze sprzedaży kosmetyków będą zasilać konto fundacji.
W ofercie znajduje się między innymi komplet szminki z tuszem w opakowaniach ze złota wysadzanego kolorowymi kryształami Swarovskiego. Cena tego kompletu to $589. I tu niespodzianka za $589 za szminkę i tusz w ekskluzywnym opakowaniu, to cena za dostawy tuszu do końca życia, a dokładniej przez 70 lat po dokonaniu zakupu, z możliwością przekazania tego przywileju komuś innemu. Natomiast w zestawie za $150 otrzymasz cztery kolory szminek oraz prawo do 12 kolejnych przesyłanych co miesiąc po tym, jak wybierzesz ich kolory z katalogu.


Jedna z klientek zażyczyła sobie, żeby jej etui nie były wysadzane kryształami, ale brylantami. Na etui tuszu zmieściło się 2500 błękitnych brylantów, na etui od szminki – 1200 różowych. Cena: 14 milionów dolarów. A wszystko to na cele dobroczynne

Newsy

Post Author: admin